Wybór świątecznego podarku dla mężczyzny może być nie lada wyzwaniem dla pań. Na Twoje szczęście, mamy na to wspaniałą radę! Jeżeli prezent dla męża na święta sprawia Ci trudności, koniecznie zerknij na naszą listę. Szeroki wybór różnych gatunkowo książek, które wprost ociekają testosteronem ułatwi Ci zadanie wyboru odpowiedniego prezentu!

Najbardziej męskie książki dla męża na święta

  • “Behawiorysta” R. Mróz – seria opowiadająca o Gerardzie Edlingu, byłym prokuraturze, którego osobliwe metody działania doprowadziły do bezprecedensowego zwolnienia dyscyplinarnego. Gdy jednak policja staje się bezradna wobec brutalnego i nieprzewidywalnego zamachowca przetrzymującego grupę przedszkolaków, proszą Gerarda, specjalistę od komunikacji niewerbalnej, by zajął się sprawą.
  • “Król” Sz. Twardoch – prowadzona w niezwykle szorstki, brutalny i nieco sarkastyczny sposób narracja tyczy się tajemnic przedwojennej Warszawy. Tutaj, pośród mroku gęsto rozsianych, wąskich uliczek, rządzą reguły świata przestępczego, którym należy się bezwolnie poddać.
  • “Życie i śmierć na Drodze Umarłych” T. Grzywaczewski – reportaż dotyczący wyprawy wzdłuż Transpolarnej Magistrali Kolejowej budowanej za czasów Stalina, której nigdy nie ukończono. Dziś linia kolejowa, która wije się pośród samego serca dzikiej, surowej krainy Syberii nazywana jest Drogą Umarłych.
  • “Na ocenie nie ma ciszy” D. Szczepański – pozycja jest biografią Aleksandra Doby, emerytowanego inżyniera, który przepłynął kajakiem ponad 12 tys. km, pokonując tym samym Ocean Atlantycki. Historia opowiada o trudnościach, z którymi mierzył się podróżnik, awariami sprzętu i samą naturą, która często okazywała się być najcięższym przeciwnikiem.
  • “Platforma” M. Houellebecq – książka opowiada historię pracownika ministerstwa kultury, Michela, którego monotonne i puste życie niespodziewanie kończy się wraz z otrzymanym spadkiem, który przeznacza na wyprawę do Tajlandii. Tam też poznaje piękną, zmysłową Valerie. Pozycja jest niejako poszerzoną diagnozą zdegenerowanego świata Zachodu, w którym rządzi przemoc i współzawodnictwo, a także Wschodu, zdominowanego przez skrajny materializm.